FB Instagram

Eventy w Bawełnie

Bawełna istnieje od 2014 roku.
Od początku swojej działalności była nie tylko restauracją, ale również miejscem gdzie organizujemy spotkania, konferencje i eventy.


Wyjątkowa przestrzeń lokalu o oryginalnym industrialnym charakterze, świetna kuchnia i niepowtarzalna atmosfera. To nasz przepis na udane spotkanie w Bawełnie.


Dowiedz się więcej o naszych eventowych możliwościach.

Przestrzeń Bawełny

Sala - poziom + 1

To wyjątkowa przestrzeń w całej Manufakturze.
Odkryjecie tu niesamowity łódzki charakter Bawełny. Oczaruje Was intensywna czerwień oryginalnej fabrycznej cegły. To co wyróżnia tę przestrzeń to wielkie okna, które dają piękne, dzienne światło i niezapomniany widok na rynek Manufaktury. W tej przestrzeni zorganizujecie spotkanie w opcji zasiadanej dla 90 osób lub „standing party” dla 120 osób. Wasz stolik możemy w zależności od liczby osób przygotować w kształcie litery U, L lub ustawić kilka rzędów stolików od 10 do 14 osób.

Sala na poziomie +1 to idealna przestrzeń również do organizacji konferencji i warsztatów, a wieczorami może się przeistoczyć w przestrzeń koncertową.

Sala - poziom 0

To przestrzeń, która dedykowana jest mniejszym spotkaniom. Możemy tu dokonać rezerwacji w układzie zasiadanym do maksymalnie 20 osób. Na tym poziomie znajduje się „serce” restauracji czyli kuchnia. W Bawełnie kuchnia jest otwarta, to znaczy, że możecie swobodnie podglądać pracę Szefa Kuchni i jego zespołu, ale nie obawiajcie się. Dzięki specjalnym urządzeniom zamontowanym w obrębie kuchni nie będą do Was docierać zapachy powstające w procesie gotowania. Jeśli wśród Waszych goście są miłośnicy dobrej kuchni, dobrych restauracji i są typami „foodies” to zdecydowanie będzie to ich ulubione miejsce na spotkania.

Sala - poziom VIP

To idealne miejsce na kameralnie spotkanie do 22 osób. Bawełniana piwnica z winami to esencja industrialnej fabryki.

Sala wyposażona jest w TV z możliwością podłączenia do komputera łączem HDMI, dzięki czemu to doskonała przestrzeń do realizacji prezentacji, spotkań online, a także wieczoru z transmisjami sportowymi.

Sala VIP jest zamkniętą przestrzenią, przeznaczoną na indywidualne spotkania, dlatego zapewnia maksimum dyskrecji.

Menu na Twoje spotkanie

Co jeśli nasza oferta nie spoełnia Twoich oczekiwań?


Odezwij się do nas!


Przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie, uwzględnimy Twoje oczekiwania i wymagania.


W Bawełnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Opinie naszych Gości

Eventy w Bawełnie

Skontaktuj się z nami

JOANNA BANAŚ

Specjalista ds. organizacji imprez
restauracja@bawelna-lodz.com​
tel.: +48 887 392 000