FB Instagram

Warsztaty z włoskiej pizzy dla dzieci!

Tagi: , , , ,

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Święto Pizzy – Warsztaty z włoskiej pizzy dla dzieci w Bawełnie, już 18 lutego 2018 (niedziela) od godziny 10:00 do 13:00.

Na zakończenie Wielkiego Święta Pizzy, warsztaty z pizzy w Bawełnie !

Warsztaty z włoskiej pizzy dla Dzieci już w najbliższą niedzielę.
Warsztaty poprowadzi sama Szefowa Kuchni restauracji Bawełna, a Wasze pociechy będą mogły poczuć się jak prawdziwi pizzaiolo i zrobić najlepszą pizzę na Świecie! Możecie robić zdjęcia, kręcić filmy, zaprosić dziadków lub przyjaciół ♥

Kto może uczestniczyć w warsztatach? Dzieci w każdym wieku! 😉 Wystarczy, że mają siłę stanąć przed stolnicą, założyć fartuch i kucharską czapę.

Warsztaty odbędą się pod czujnym okiem naszego zespołu kucharzy i kelnerów. Dla rodziców chwila relaksu przy dobrej muzyce, filiżance kawy, ciastku lub czymś innym. 😉

Zdjęcia kulinarnych dzieł Waszych dzieci, możecie zgłaszać do konkursu na najładniejszą pizzę. Fotografie należy umieszczać w komentarzach postów dotyczących warsztatów. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lutego. 22 lutego ogłosimy zwycięzców konkursu. 3 najładniejsze zdjęcia nagrodzimy rodzinnymi voucherami do Bawełny o wartości 100 zł.

Zapisy pod numerem telefonu: +48 42 6333 444 lub e-mail: restauracja@bawelna-lodz.com

Zapraszamy na warsztaty do Bawełny, rynek Manufaktury.
Ogrodowa 19 A, 91-065 Łódź