FB Instagram

Na rynku Manufaktury pojawił się Miś, a w Bawełnie premiera nowego koktajlu na cześć naszego Misia!

Przedstawiamy koktajl Miś mAnoufa na bazie

  • Tequila Do Julio Blanco
  • Ciroc Red Berry
  • syrop z naparu hibiskusa i dzikiej róży
  • sok grejpfrut
  • sok z limonki
  • Bitter Creol
  • i oczywiście misiowe żelki 

Możemy wznosić toasty za misia mAnoufa

Co się dzieje na rynku Manufaktury?

Miś ma niemal 3 metry, jest skonstruowany ze stali i ma rodzeństwo na całym świecie – mAnoufa Bear, bo o nim mowa, już 3 października stanie na rynku Manufaktury i być może stanie się nowym symbolem tego miejsca!
Geometryczna rzeźba misia, symbol miłości, radości i pokoju z pewnością skradnie serca łodzian! 
 
Kiedy?
W sobotę, 3 października w samo południe ogromna rzeźba misia, autorstwa francuskiego artysty Ylana Anoufa stanie w centralnym punkcie rynku Manufaktury.

Miś budzić będzie podziw i zdziwienie nie tylko ze względu na swoje pokaźne gabaryty. Ozdobiony kolorowymi hasłami i komiksowymi historyjkami nawiązującymi w stylu do street artu, przypomni gościom Manufaktury o tym, co jest najważniejsze w życiu! Miłość, przyjaźń, nadzieja, przyszłość – to wartości, które powinny być kluczowe i o nich przypomina Ylan Anoufaautor instalacji.
 
Kim jest mAnoufa?
Miś Anoufa to ogólnoświatowy projekt łączący rzeźbę i malarstwo. Podobne figury stoją na całym świecie: m.in. w Hongkongu, we francuskim Saint-Tropez, w Paryżu, a także na ostatnim festiwalu filmowym w Cannes. Miś Anoufa zamieszkał też przed warszawskim zoo. Ten w Manufakturze będzie nazywał się mAnoufa i nawiązywał do potocznej nazwy Manufaktury, której używa niemała grupa łodzian. Anoufa Art
 
Co się będzie działo?
Tego samego dnia zaplanowano Dzień Misia, czyli moc atrakcji dla dzieci: warsztaty robienia masek-misiów, labirynt misiowy czy zdjęcie w Bear Art Studio! Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-10 lat, a każdy uczestnik na koniec otrzyma specjalny certyfikat, czyniący go ekspertem ds. misiów!